Ξεχωρίζουν για τη γλυκιά τους γεύση, Είναι πολύ πλούσια σε θρεπτικά συστατικά και έχουν υψηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνες, ωφέλιμα λίπη, βιταμίνες και μέταλλα.

📌Τιμή κιλού: 12 €/kg
📌Μεταφορικά: 3 € μέχρι δύο kg.