Επικοινωνία: info@serraikanea.gr

Αθλητικα

×

Σημείωση

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

Σέρρες, ΜΠΑΣΚΕΤ: Ο Πανσερραϊκός σε κομβικό παιχνίδι με Λεύκιππο - Στην Ξάνθη ταξιδεύουν οι Ίκαροι Σερρών

Ενδιαφέρουσα αγωνιστική

στο μπάσκετ για τις σερραϊκές ομάδες καθώς η ανδρική ομάδα του Πανσερραϊκού δίνει κομβικό παιχνίδι απέναντι στην ομάδα του πρωτοπόρου του βαθμολογικού πίνακα στον 4ο ομιλο της Γ’ Εθνικής κατηγορίας Λεύκιππου Ξάνθης και θέλει αρχικά τη νίκη και από εκει και πέρα ανάλογα με την εξέλιξη του παιχνιδιού να καλύψει την διαφορά του α’ αγώνα (είχε χάσει στην έδρα του Λεύκιππου με 90-69)

Η διοίκηση του Πανσερραϊκού και ο προπονητής, απευθύνουν κάλεσμα στους φίλους της ομάδας να την συμπαρασταθούν στην προσπάθειά της για τη νίκη το απόγευμα της Κυριακής (18.00) στο ΔΑΚ Σερρών.

Οι Ικαροι ταξιδεύουν στην Ξάνθη όπου θα αντιμετωπίσουν την Ασπίδα και σε ενδεχόμενη νίκη, θα πρέπει να αρχιζουν να αναθεωρούν τους στόχους για την χρονιά.

Πρώτη εμφάνιση τα αμαξίδια στις Σέρρες

Η ομάδα με αμαξίδια του ΜΓΣ Πανσερραϊκός, μετά την πρώτη τους ιστορική νίκη στην πρώτη αγωνιστική του πρωταθλήματος Α2 της ΟΣΕΚΑ κάνουν την πρώτη τους εμφάνιση επί σερραϊκού εδάφους, αφού καλούνται να αντιμετωπίσουν την αντίστοιχη ομάδα του ΑΟ Καβάλας το βράδυ (20.00) του Σαββάτου (22/2) στο ΔΑΚ Σερρών. Οι παίκτες της Ευδοξίας Καριοφυλλάκη με ανεβασμένο το ηθικό, θα προσπαθίσουν για το καλύτερο απέναντι στην έμεπιρη ομάδα του ΑΟ Καβάλας. Να είμαστε εκεί!!!

Δύσκολο παιχνίδι για τις «λεαινες»

Δύσκολο παιχνίδι έχουν οι «λεαινες» την Κυριακή καθώς αντιμετωπίζουν τον πανίσχυρο Παναθλητικό, που έχει βάλει πλώρη για την μεγάλη κατηγορία. Οι παίκτριες του Καρατσομπάνη μετά από ένα σερί επτά συνεχόμενων νικών, αναμένεται να παλέψουν το παιχνίδι αποδεικνύοντας στο παρκέ των Συκεών τη δύναμη τους.

ΜΠΑΣΚΕΤ Α2 ΟΣΕΚΑ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική (15-16/2/20)

Κυριακή 16/2/20

  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 29-45
    • Τα Δεκάλεπτα 4-9,17-19,23-26,29-45
    • ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (Χατζής) Χατζής 15, Τσίπρας 8, Ορέστης 4, Μανώλης 2, Καλαϊτζίδης, Λοντάρης
    • ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ (Καριοφυλλάκη) Γέργος 19, Γκέρης 12, Γκουτζουρέλας 8, Καπούλας 6, Βαφειάδης, Κατσούρας, Κανακάρης
  • ΧΑΝΘ – ΗΡΟΔΙΚΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 20-45
  • ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ – IBC ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20-0 α.α

2η Αγωνιστική (22-23/2/20)

Σάββατο 22/2

  • 7μμ.ΗΡΟΔΙΚΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ, ΔΑΚ Κομοτηνής
  • 8μμ. ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ, ΔΑΚ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

Κυριακή 23/2/20

  • 7.45μμIBC ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΧΑΝΘ, ΔΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 2ος  ΟΜΙΛΟΣ

17η Αγωνιστική (15-16/2/20)

  • ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 91-45
    • Τα Δεκάλεπτα 25-7,46-19,70-32,91-45
    • ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ (Καρατσομπάνης) Θανοπούλου 16(4), Χωλοπούλου Ν. 15(2), Γαϊτάνη 14(4), Κουτούση 12, Πελτέκη 7(1),Τσάντα 7(1), Πιτσιάβα 7, Χωλοπούλου Μ. 6, Μπακιρτζίδου 5, Μίχου 2, Γκέγκα, Δαμιανάκου
    • ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (Λόφτι) Καρτσαμάρη 21, Λιάσκου 9, Πατούνη 8(2), Μαργαρίτη 7(1), Καρκαντού, Κλεισιάρη, Μοδέα, Ψαρρή
  • ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ 56-42
  • ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 64-66
  • ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 38-57
  • ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 65-46
  • ΜΕΝΤ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ 50-91

https://www.facebook.com/pg/anexartitos/photos/?tab=album&album_id=2729633697123555

 18η Αγωνιστική (22-23/2/20)

Κυριακή 23/2/20

  • 12μμ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  • 1μμ.ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
  • 1μμ.ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
  • 1μμ.ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
  • 1.30μμ.ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ,Γήπεδο Επταπυργίου
  • 2.45μμ.ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΕΝΤ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ

  • Δεν υπήρξε αγωνιστική δράση το Σαββατοκύριακο (15-16/2/20)

17η Αγωνιστική (22-23/2/20)

Κυριακή 23/2/20 6μμ.

  • ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ, ΔΑΚ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
  • ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
  • ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ Γήπεδο Χρ. Χριστοδούλου
  • ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΔΕΚΑ
  • ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  • 7.30μμ.ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΡΕΠΟ: ΜΕΝΤ


ΕΚΑΣΑΜΑΘ

ΑΝΔΡΩΝ – A’ ΟΜΙΛΟΣ

20η Αγωνιστική (15-16/2/2020)

Σάββατο 15/2

  • ΑΕ Σέρρες – Ηρακλής Αγίου Ιωάννη Καβάλας 70-59
    • Τα Δεκάλεπτα 21-15,31-33,46-46,70-59
    • ΑΕ Σέρρες (Ιωσηφίδης) Δούκας Β. 27(2), Δούκας Δ. 13, Ζαρίμπας 11(2), Δημάδης 11(1), Γούνας 4, Γιαννούλης 2, Τσιάρας 2, Καντάς, Μάνδραλης, Πεχλιβανίδης, Σκαπής
    • Ηρακλής Αγίου Ιωάννη Καβάλας Χατζημόσχου 17, Γερακίδης 12, Πίγκας 11(1), Γοργίας 10(2), Παπανικολάου 5, Πάγκαλος 4, Μπερμπέρης, Σκουρτανιώτης, Σταυρόπουλος, Τότογλου
  • ΑΟ Καβάλα – ΚΑΟ Δράμας 54-87
  • ΓΣ Σέρρες 2017 – ΑΟ Ηράκλειας 72-40
    • Τα Δεκάλεπτα 19-3,39-13,60-24,72-40
    • ΓΣ Σέρρες 2017 (Μπουτάκογλου) Ρίζος 17(1), Μποζουτζίδης 12(2), Ντινούδης 7(1), Χατζής 7(1), Χατζηστεφάνου 7, Καλπατζίδης 6(1), Ιωαννίδης 6, Ασημάκης 4, Δινάκης 2, Καρακώστας 2, Μητρούδης 2, Λαδιάς
    • ΑΟ Ηράκλειας (Μάντζιος) Μπαμπαχμίδης 13, Ράμναλης 10(1), Βάκκας 6, Κουτσάκης 4, Νιφορίδης 3, Ατλάσης 2, Λαζαρίδης 2
  • Παγγαίο ΠΓΣ – Τιτάνες Δράμας 64-58
  • Ορφέας Νέου Σκοπού – Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου 78-56
    • Τα Δεκάλεπτα 20-17,41-30,61-46,8-56
    • Ορφέας Νέου Σκοπού (Γκαβανόζης) Λουλούδης 26(2), Δροσινός 15(3), Καλαντίδης 11, Παπαστεργίου 9(2), Θεοδωρόπουλος 6(1), Δαγκούλας 3(1), Δούμας 3(1), Καραμπατζάκης 3(1), Κοτόπουλος 2, Γιοβάνης, Επαμεινώνδας, Θεοφανίδης
    • Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου (Κηρύκος) Πεχλιβάνος 17, Γιαννάτος 14(1), Τάσκος 9, Πολεμαρχάκης 6,  Καμπέρης 5, Χριστοφορίδης 4, Κεσέογλου 1, Αναστασίάδης, Στάσας, Τσίντσιος

https://www.facebook.com/pg/anexartitos/photos/?tab=album&album_id=2739397496147175

Κυριακή 16/2

  • ΑΕ Δοξάτου Δράμας – Αστέρας Καβάλας 58-76

Ρεπό: ΑΟ Προσοτσάνης

 

21η Αγωνιστική (22-23/2/2020)

Σάββατο 22/2

  • 3μμ.Ηρακλής Αγίου Ιωάννη Καβάλας – ΑΕ Δοξάτου Δράμας, Γήπεδο Καλαμίτσας
  • 5μμ.ΚΑΟ Δράμας – Ορφέας Νέου Σκοπού, Γήπεδο Δ. Κραχτίδης
  • 5μμ.Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου – ΓΣ Σέρρες 2017, Γήπεδο Σιδηροκάστρου
  • 5μμ.Αστέρας Καβάλας – Παγγαίο ΠΓΣ, ΔΑΚ Ποταμουδίων
  • 5μμ.ΑΟ Ηράκλειας – ΑΕ Σέρρες, Γήπεδο Ηράκλειας

Κυριακή 23/2

  • 6.30μμ.ΑΟ Προσοτσάνης – ΑΟ Καβάλα, Γήπεδο Προσοτσάνης

Ρεπό: Τιτάνες Δράμας


ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΚΑΣΑΜΑΘ

ΑΝΔΡΩΝ Γ’ ΦΑΣΗ

A’ ΟΜΙΛΟΣ

Τετάρτη 12/2

  • ΜΓΣ Πανσερραϊκός U-20-  – ΓΣ Σέρρες 2017 70-85
    • Τα Δεκάλεπτα 22-16,35-41,55-67,70-85
    • ΜΓΣ Πανσερραϊκός U-21- (Θεοδωρίδης-Ιωσηφίδης)
    • Σταματόπουλος 18, Κάτος 13(3), Δατσιάτης 13, Δημητρακάς 13, Γεωργιανός Ν. 7(1), Ντίνος 6, Βασιλείου, Γρηγοριάδης, Λάτσιος, Παυλίδης, Τζιλερίδης, Φαρδέλλας
    • ΓΣ Σέρρες 2017 (Μπουτάκογλου-Γεωργαντάς) Ασημάκης 24, Χατζηστεφάνου 15(1), Χατζής 14(1), Λαγός 12(2), Γιαβρόπουλος 6, Ντίκογλου 4, Ντινούδης 3(1), Καρακώστας 3, Ιωαννίδης 2, Λαδιάς 2, Γκολογκίνας,

Στην Ημιτελική Φάση προκρίθηκε  ο ΓΣ Σέρρες 2017 που θα αντιμετωπίσει την ομάδα U-21- των Ικάρων Σερρών

https://www.facebook.com/pg/anexartitos/photos/?tab=album&album_id=2722302014523390

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 16/2

ΑΟ Ολυμπιάδας – ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης 2001 U-20-  53-62

Στην Ημιτελική Φάση προκρίθηκε η Ασπίς Ξάνθης 2001 U-20- που θα αντιμετωπίσει την ομάδα του ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής


PLAY OFF – ΕΦΗΒΩΝ – A’ ΚΑΙ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1oς Αγώνας

  • Αγία Βαρβάρα Καβάλας – ΑΕ Σέρρες 72-67
  • Ίκαροι Σερρών – ΓΣ Ελευθερούπολης 73-49

2oς Αγώνας

Σάββατο 15/2

  • ΓΣ Ελευθερούπολης –  Ίκαροι Σερρών 64-73
    • Τα Δεκάλεπτα 13-20,20-38,43-57,64-73
    • ΓΣ Ελευθερούπολης (Λογοθέτης) Αντωνιάδης, Βούτας, Γεωργούδης, Δαλκαράνης, Καγιόγλου, Κωνσταντάς, Μάτσος, Παππάς, Πάστρας, Φιλινκαρπίδης
    • Ίκαροι Σερρών (Κακιούζης) Αγγειοπλάστης 13, Δόξας 13, Ξανθόπουλος 12, Ανδρικάκης 11(1), Καμπούρης 5(1), Γεωργόπουλος 5, Σταμπουλής 5, Παυλίδης 4, Θεοδοσιάδης 2, Παντολέων 2, Παπαευστρατίου 2, Μοσχολιός

Κυριακή 16/2

  • ΑΕ Σέρρες – Αγία Βαρβάρας Καβάλας
    • Τα Δεκάλεπτα
    • ΑΕ Σέρρες (Ιωσηφίδης) Δούκας Δ. 15, Ζαρίμπας 14(2), Δημάδης 13(1), Κοβανίδης 11(1), Τσιάρας 4, Καντάς, Κυρίτσης, Μαντζαρίδης, Πλακανδάρας, Ποργιόπουλος, Τσέλλιος
    • Αγία Βαρβάρα Καβάλας (Μυτικόπουλος-Παλλάδα) Παράσχου 17, Μάρκου Λ.11(2), Καρατζίδης 10(2), Βρεττός 4, Μάρκου Ρ.3, Αυγερινός, Γαλανόπουλος, Γιουρούκης, Δρόσος, Κουντουρατζής, Μαντούδης, Παπαδόπουλος Δ.

https://www.facebook.com/pg/anexartitos/photos/?tab=album&album_id=2731407493612842

3oς Αγώνας

Σάββατο 22/2

  • 5μμ.Αρίωνας Ξάνθης – ΓΑΣ Κομοτηνής, Γήπεδο Αλέξανδρος Μπαλτατζής

Κυριακή 23/2

  • 2μμ.Αγία Βαρβάρας Καβάλας – ΑΕ Σέρρες, ΔΑΚ Ποταμουδίων

Ίκαροι Σερρών, Αγία Βαρβάρα Καβάλας, Λεύκιππος Ξάνθης και Αρίωνας Ξάνθης προηγούνται των αντιπάλων τους με1-0 στη σειρά τω αγώνων (Η πρόκριση κρίνεται στις 2 νίκες)

Οι Ίκαροι Σερρών έκαναν το Sweep και προκρίθηκαν στα Ημιτελικά του θεσμού με 2-0 νίκες

Η ΑΕ Σέρρες ισοφάρισε τη σειρά των αγώνων σε 1-1 και θα “κυνηγήσει” την πρόκριση σε 3ο ματς την Κυριακή (23/2) στις 2μμ. ΔΑΚ Ποταμουδίων κόντρα στην Αγία Βαρβάρας Καβάλας

Στα άλλα παιχνίδια του 2ου ομίλου, Αστέρας Καβάλας – Λεύκιππος Ξάνθης 71-79 (προκρίθηκε ο Λεύκιππος Ξάνθης με 2-0 νίκες και ΓΑΣ Κομοτηνής – Αρίωνας Ξάνθης 75-74 (Οι δύο ομάδες βρίσκονται στο 1-1 και η πρόκριση θα κριθεί στο 3ο ματς, Σάββατο 22/2 στις 5μμ)


ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

6η Αγωνιστική (15-16 Φεβρουαρίου 2020)

Σάββατο 15/2

  • Αστέρας Καβάλας ΣΑΚ – Ασπίς Ξάνθης 2001 70-42
  • Πάνθηρες Καβάλας – Τιτάνες Γυναικών Δράμας
  • ΜΓΣ Πανσερραϊκός – Ένωση Καβάλας (22/2)

4η Εξ Αναβολής Αγωνιστική (22-23 Φεβρουαρίου 2020)

Σάββατο 22/2

  • 3μμ.ΜΓΣ Πανσερραϊκός – Πάνθηρες Καβάλας, ΔΑΚ Κοιλάδας
  • 4μ.Τιτάνες Γυναικών Δράμας – Ασπίς 2001 ΑΠΣ Ξάνθης (10η Αγωνιστική)

Επόμενη 7η Αγωνιστική (7-8 Μαρτίου 2020)

  • Ασπίς Ξάνθης 2001 – Πάνθηρες Καβάλας
  • Τιτάνες Γυναικών Δράμας – ΜΓΣ Πανσερραϊκός
  • Ένωση Καβάλας – Αστέρας Καβάλας ΣΑΚ

PLAY OFF – ΠΑΙΔΩΝ – A’ ΟΜΙΛΟΣ

1oς Αγώνας

Σάββατο 15/2

  • Τιτάνες Δράμας – ΜΓΣ Πανσερραϊκός, 47-77
    • Τα Δεκάλεπτα 11-22,25-37,36-53,47-77
    • Τιτάνες Δράμας
    • ΜΓΣ Πανσερραϊκός (Σαμαράς) Βασιλίου, Γρηγοριάδης, Δεμέλκας, Καζακίδης, Κοτσαϊδης, Λάτσιος, Μελισσάς, Παυλίδης, Στύλλας, Τζιλερίδης, Φαρδέλλας, Φραγκάκης,

Κυριακή 16/2

  • Ίκαροι Σερρών – ΚΑΟ Δράμας 75-44
    • Τα Δεκάλεπτα 18-14,42-23,56-38,75-44
    • Ίκαροι Σερρών (Ρούλης-Αθανασίου) Θεοδοσιάδης 28, Μιντσιώκης 12(1)Χατζόπουλος 10, Πεσκέσογλου 8(1), Αθανασιάδης 7(1), Ασλάκης 4, Ανδρικάκης 2, Γεωργαντάς 2, Καπετάκης 2, Γλυκογιάννης, Κουδέρης, Φραγκάκης
    • ΚΑΟ Δράμας (Γρηγορίου)Γεωργιάδης 15, Δόβρος 11(1), Γιακκάς 5, Κάλφας 4, Κεραμιτσόπουλος 4, Γρηγορίου 3, Σιρλαντζής 2, Αντώνογλου, Αρναούτης, Ορφανίδης, Σαραφίδης

https://www.facebook.com/pg/anexartitos/photos/?tab=album&album_id=2739322459488012

Ίκαροι Σερρών (διατήρησε το πλεονέκτημα έδρας) και ΜΓΣ Πανσερραϊκός (έκανε το breakπροηγούνται των αντιπάλων τους με 1-0 στη σειρά των αγώνων.

2oς Αγώνας

Κυριακή 23/2

  • 2μμ.ΚΑΟ Δράμας – Ίκαροι Σερρών, ΔΗΓΑ Δράμας
  • 3μμ.ΜΓΣ Πανσερραϊκός – Τιτάνες Δράμας, Γήπεδο Ομόνοιας

3oς Αγώνας (εάν χρειαστεί)

Σάββατο 29/2

  • 3μμ.Τιτάνες Δράμας – ΜΓΣ Πανσερραϊκός, ΔΗΓΑ Δράμας

Κυριακή 1/3

  • 3μμ.Ίκαροι Σερρών – ΚΑΟ Δράμας, Γήπεδο Ομόνοιας

Στα άλλα ματς του Β’ Ομίλου, ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης 2001 – Αίαντας Κομοτηνής 48-37, και ΓΑΣ Κομοτηνής – Λεύκιππος Ξάνθης 72-30


ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – A’ ΟΜΙΛΟΣ

Δεν υπήρξε αγωνιστική δράση το Σαββατοκύριακο (15-16 Φεβρουαρίου 2020)

10η Τελευταία Αγωνιστική  (22-23 Φεβρουαρίου 2020)

  • ΜΓΣ Πανσερραϊκός – Πάνθηρες Καβάλας Δ.Δ
  • Τιτάνες Γυναικών Δράμας  – Ορφέας Νέου Σκοπού Δ.Δ

Ρεπό: Ένωση Καβάλας

Τα www.SerraikaNea.gr είναι μια διαδικτυακή ενημερωτική πύλη με ειδήσεις που αφορούν στις Σέρρες.