Αθλητικα

Σέρρες, ΕΠΣ Σερρών: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 26–27/10/2019

Σάββατο  26 / 10 / 2019        ώρα  16.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  7η αγωνιστική

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μπομπόγιας – Μπάρκας Στ.

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Βακουφτσής – Χολάνης

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Δουλγέρης

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΠΡΩΤΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Βασίλογλου – Μαυρίδης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  7η αγωνιστική

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Παγωνάς – Παυλίδου

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παπαδόπουλος Ι. – Βουρλιάκης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  7η αγωνιστική

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Μπάρμπας – Αρχοντογιάννης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  3η αγωνιστική

ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ – ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χρ. – Γεωργίου – Βογιατζής

ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΠΟΣ 2000

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Αναστασίου – Μπεριντζής Στ.

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  3η αγωνιστική

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Αναγνωστίδης – Σαββάτης

ΨΥΧΙΚΟ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Σάββας – Σαπαρδάνης

 

 

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή    27 /  10 / 2019        ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  7η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – SERRES 1800

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σάββας – Παγωνάς

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Καμπαρντίνας – Βακουφτσής

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  7η αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Αχιλλεύς – Κουρουζίδης

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Μαργαριτόπουλος – Αναστασίου

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Ντεμάϊ – Αναγνωστίδης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  7η αγωνιστική

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Κιοσσές – Παυλίδου

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Μαυρίδης – Μπάρκας Θ.

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Λεοντής – Γεωργίου

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Βασίλογλου – Μπεριντζής Ε.

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  3η αγωνιστική

ΒΥΡΩΝΕΙΑ  – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Μπάρμπας – Καραμανίδης Σ.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Μαδένης – Ντούγιας

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  3η αγωνιστική

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καραμανίδης – Σαπαρδάνης – Μαρλά

ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Μπεριντζής Στ. – Τσίκου

πηγή: serressport.gr

Τα www.SerraikaNea.gr είναι μια διαδικτυακή ενημερωτική πύλη με ειδήσεις που αφορούν στις Σέρρες.